• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs  Ezotērikas un atveseļojošo prakšu festivāls "Likteņa Dāvana" - 2017. gada 23-24 septembrī.

  2017. gada rudenī, 23-24 septembrī, notiks ezotērikas un atveseļojošo prakšu festivāls "Likteņa Dāvana".
  Festivāla dibinātājas Viktorija KORŅEJEVA (Alegria Event Center) un Olga VLASOVA (Volga Production) jau 4-to reizi organizē ezotērisku pasākumu, kas pieskaņots rudens saulgriežiem, zīmigam laika griežu notikumam.

  GALVENĀ SKATUVE
  Uz galvenās skatuves būs blīva programma, lekcijas un meistarklases vadīs festivāla dalībnieki. Katra vakara beigās - koncerts!

  IZSTĀDE
  Festivālā būs aplūkojami vairāk nekā 50 stendi, to vidū – ezotērikas skolas, personības attīstības centri, radošās studijas. Varēs iegādāties ezotērisko literatūru, rotas no dabīgiem akmeņiem, etniskos tērpus un aksesuārus, Taro kārtis un rūnas, dziedinošas mandalas, aromātiskās eļļas, dabīgus pārtikas produktus, ājurvēdu skaistumam un veselībai un daudz ko citu.

  Ezotērikas festivāls apvieno cilvēkus, kuri tiecas uz pašizziņu, personības attīstību, harmonijas sasniegšanu un veselīgu dzīvesveidu, piedāvājot viesiem kvalitatīvu informāciju, produkciju un pakalpojumus. "Likteņa Dāvana" simbolizē dažādu tautu kultūru, mācību un prakšu vienotību.
  Dalībnieki - žurnāls Ļubļu!, Supernova Studio, La Chocolate, Alanika, Tolteku komanda, gaišredzības un energopsiholoģijas starptautiskā akadēmija, Pravilo, fon Korps, kokosu eļļa, 90.lv, Unifarma Herbals, Lucky Chameleon, Taro Pasaule, Voshoždenije, Tao centrs, Deir, Tradicionālas un alternatīvas medicīnas biedrība, mineral.lt, Irinas Gailes ziepes, gayatri.lv, herbals.lv, Pinus Siberica.

  Meistari - Jevģēnijs Timoščenko, Ruslans Ļipko, Natālija Bulaha, Irina un Viktors Baidaki, Baiba Sturīte, Irina Istominova, Jekaterina Korņejeva, Olga Stepanova, Jūlija Šļahova, Diāna Tula, Nadežda Terehoviča, Sergijs Ivanovs-Galviņš, Jekaterina Ciribko, Ņina un Andrējs Gorgoti,Emmilia Alehno, Aļona Čudinova, Olga Kangizere, Natālija Bušurova, Aļona Zaporozčenkova un citi.

  MEISTARKLASES
  Festivāla laikā notiks meistarklases, kas pieejamas par atsevišķu samaksu. Reģistrācija vietnes https://lv.esotericfestival.com/seminari/ pasākumu sadaļā.

  Semināru saraksts:
  Sestd. 23.09.2017
  12.00 - 14.00
  DZĪVE. PANĀKUMS. ENERĢIJA. Sasniegumu harmonija pēc metodes Teta-Hilings®, Jekaterina Ciribko
  14.00 - 17.00
  BRĪNUMSPĒLE "MAĢIJA - TĀ IR DZIVE!", Irina Istominova
  17.00 - 19.00
  Ivo Puriņa ieskats tolteku līniju noslēpumos

  Svētd. 24.09.2017
  12.00 - 14.00
  Cilvēku harmoniskās dzīves filozofija, Valērija Ņečajeva (Lietuva)
  Kosmoenerģetika katrām cilvēkam, Irina un Viktors Baidaki
  14.00 - 17.00
  Atveseļošanās, praktiskais seminārs, Emmilija Alehno (Īrija)

  Meistarklašu apmeklētāji attiecīgajā dienā saņem brīvbiļeti uz festivālu.

  Šī ir unikāla izdevība tikties ar izciliem lektoriem, uzdot viņiem savus jautājumus, kā arī iespēja atrast savu skolotāju. Festivāls izceļas ar priecīgu atmosfēru, atvērtību un labvēlību. Sarunas ar domubiedriem un informācijas iegūšana – tā ir LIKTEŅA DĀVANA jauniem sasniegumiem!

  Norises vieta: Bellevue Park Hotel Riga, Slokas iela 1, Rīga
  Laiks: 2017.gada 23.-24.septembris, no 11:00 līdz 20:00

  Ieejas maksa:
  Viena diena – 7 eiro, abas dienas – 10 eiro.
  Studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām:
  Viena diena – 4 eiro, abas dienas – 6 eiro.
  Bez maksas:
  Meistarklašu apmeklētājiem, bērniem līdz 12 gadu vecumam.
  Meistar-klašu dalībniekiem BEZMAKSAS ieeja uz festivālu
  Vairāk info par meistar-klasem: http://lv.esotericfestival.com/seminari/


  Links uz lapu