• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs  2018. gada 21. un 22. jūlijā Rīgā (Latvijā) notiks
  I Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA” ("AMBER LATVIA").


  2018. gada 21. un 22. jūlijā Rīgā (Latvijā) notiks
  I Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA” ("AMBER LATVIA").
  Šim jaunajam, ilgtermiņa unikālajam projektam, kas šovasar notiek Latvijā, ir liela starptautiska nozīme. Divu dienu laikā kopā pulcēsies Latvijas un citu valstu ezotērikas speciālisti. „DZINTARA LATVIJA” laikā būs iespēja satikties, iepazīties, atrast draugus, apspriest sadarbības iespējas, organizēt ezotērikas Meistaru apmaiņas nodarbības citās skolās (arī citās valstīs), kā arī izvēlēties savu skolu apmācībām (tajā skaitā internetā). Būs iespējas apmeklēt dažādu Meistaru nodarbības un iepazīties ar taro, rūnām, numeroloģiju, astroloģija, hiroloģiju, šamanism utt.
  Pasākumā ikviens varēs iegūt kvalitatīvu ezotērisko literatūru, amuletus, burvju aksesuārus, kā arī plašā izvēlē tiks piedāvāti taro kāršu komplekti, rūnas, dabīgie akmeņi.
  „DZINTARA LATVIJA” ir jaunu ideju darbnīca, jaunas perspektīvas, jaunas iespējas, jauni projekti! Šī pasākuma organizators ir Школа Таро Aditi Geja (Rīga, Latvija), ko vada Olga Stepanova, dibinātāji: Andrey Zhandr (Rīga, Latvija), Valērijs Babajevs (Rīga, Latvija), Galina Panca(Rīga, Latvija), Olga Agarelova (Rīga, Latvija), Ирина Шатохина(Minska, Baltkrievija), Светлана Таурте (Svetlana Taurte)(Sanktpēterburga, Krievija).
  Visiem ezotēriskās meistardarbnīcas „DZINTARA LATVIJA” apmeklētājiem būs iespējas šeit uz vietas iepazīties ar Latvijas un citu valstu ezotēriskas skolu vadītājiem, ar viņu darba stilu, informācijas pasniegšanas veidu un zināšanu pielietojumu praksē.
  Viens no ezotērikas galvenajiem uzdevumiem ir nest Labo enerģiju mūsu Pasaulē, kas šobrīd ir tik ļoti nepieciešams. Visiem Meistariem būs iespēja satikties pie apaļā galda, savstarpēji iepazīties un pastāstīt ne tikai par saviem panākumiem, bet arī par ezotēriskas problēmām savā valstī.
  I Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA” notiks 21. un 22. jūlijā Rīgā (Latvijā), Taro skolā „Aditi-Geja”.
  Mūsu viesiem šo divu dienu laikā būs iespējas ne tikai noklausīties meistarklases, bet arī pastaigāties pa Vecrīgu un tās šaurajām ieliņām, papriecāties par Rīgas Doma skaistumu, iegriezties mazajās kafejnīcās, lai nobaudītu karstu šokolādi un “Rīgas melno balzamu” un iegādātos suvenīrus ar Baltijas dzintaru, kā arī pieskartos “melnā kaķa” mistiskajai enerģijai. Pavisam noteikti!
  Visi, kas jau ir iepazinuši un darbojas Ezotērikas pasaulē, kas vēl meklē savu Ceļu uz to, visi, kas vēlas tikt skaidrībā par savu sūtību, un tie, kas vienkārši interesējas par ezotēriskām zināšanām – vienalga vai jūs dzīvojat Latvijā vai citā valstī – būsiet mīļi gaidīti!

  I STARPTAUTISKĀ EZOTĒRISKĀ MEISTARDARBNĪCA „DZINTARA LATVIJA” ("AMBER LATVIA") 2018. GADA 21. UN 22. JŪLIJĀ RĪGĀ (LATVIJĀ) TARO SKOLĀ „ADITI-GEJA” AICINA VISUS INTERESENTUS!

  Adrese: Rīga, Maskavas 172.

  Cenas: biļetes maksā par 2 dienām - 120 eiro,
  21/07 pirmās dienas maksa - 65 eiro,
  22/07 otrās dienas maksa - 55 eiro,
  viena meistar-klases maksā - 10 eiro,
  furšets (pēc pasūtījuma, pēc 20.00, 25 eiro)

  www.esotericworkshop.eu

  Тел.: +371 29518980
  Links uz lapu