• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs  Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA” ("AMBER LATVIA")
  2019. gada 6. un 7. jūlijā Rīgā (Latvijā) notiks


  Šim jaunajam, ilgtermiņa unikālajam projektam, kas šovasar notiek Latvijā, ir liela starptautiska nozīme. Divu dienu laikā kopā pulcēsies Latvijas un citu valstu ezotērikas speciālisti. "DZINTARA LATVIJA” laikā būs iespēja satikties, iepazīties, atrast draugus, apspriest sadarbības iespējas, organizēt ezotērikas Meistaru apmaiņas nodarbības citās skolās (arī citās valstīs), kā arī izvēlēties savu skolu apmācībām (tajā skaitā internetā). Būs iespējas apmeklēt dažādu Meistaru nodarbības un iepazīties ar taro, rūnām, numeroloģiju, astroloģija, hiroloģiju, šamanismu utt.
  Pasākumā ikviens varēs iegādāties kvalitatīvu ezotērisko literatūru, amuletus, burvju aksesuārus, kā arī plašā izvēlē tiks piedāvāti taro kāršu komplekti, rūnas, dabīgie akmeņi.

  „DZINTARA LATVIJA” - tās ir jaunas idejas, jaunas perspektīvas, jaunas iespējas un jauni projekti!!!
  Šī pasākuma organizators Starptautiskā Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijaz (Rīga, Latvija), ko vada Helga Eglīte un org. direktors Andris Eglītis.
  Un dibinātāji: Valērijs Babajevs (Rīga, Latvija), Galina Panca (Rīga, Latvija), Irina Šatohina (Minska, Baltkrievija).

  Visiem ezotēriskās meistardarbnīcas „DZINTARA LATVIJA” apmeklētājiem būs iespējas šeit uz vietas iepazīties ar Latvijas un citu valstu ezotēriskas skolu vadītājiem, ar viņu darba stilu, informācijas pasniegšanas veidu un zināšanu pielietojumu praksē.
  Viens no ezotērikas galvenajiem uzdevumiem ir nest Labo enerģiju mūsu Pasaulē, kas šobrīd ir tik ļoti nepieciešams. Visiem Meistariem būs iespēja satikties pie apaļā galda, savstarpēji iepazīties un pastāstīt ne tikai par saviem panākumiem, bet arī par ezotēriskas problēmām savā valstī.

  Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA” notiks 6. un 7. jūlijā Rīgā (Latvijā), Starptautiskajā Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijā.

  Mūsu viesiem šo divu dienu laikā būs iespēja ne tikai noklausīties meistarklases, bet arī pastaigāties pa Vecrīgu un tās šaurajām ieliņām, papriecāties par Rīgas Doma skaistumu, iegriezties mazajās kafejnīcās, lai nobaudītu karstu šokolādi un “Rīgas melno balzamu” un iegādātos suvenīrus ar Baltijas dzintaru, kā arī pieskartos “melnā kaķa” mistiskajai enerģijai.
  Visi, kas jau ir iepazinuši un darbojas Ezotērikas pasaulē, kas vēl meklē savu Ceļu uz to, kā arī vēlas tikt skaidrībā par savu sūtību, un tie, kas vienkārši interesējas par ezotēriskām zināšanām – vienalga vai jūs dzīvojat Latvijā, vai citā valstī – būsiet mīļi gaidīti!

  STARPTAUTISKĀ EZOTĒRISKĀ MEISTARDARBNĪCA „DZINTARA LATVIJA” ("AMBER LATVIA")
  2019. GADA 6. UN 7. JŪLIJĀ RĪGĀ (LATVIJĀ) AICINA VISUS INTERESENTUS!!!
  www.esotericworkshop.eu

  STARPTAUTISKĀ EZOTĒRISKĀ MEISTARDARBNĪCA „DZINTARA LATVIJA” ("AMBER LATVIA")
  2019. GADA 6. UN 7. JŪLIJĀ RĪGĀ
  5. jūlijā, 18.00 – 21.00: APAĻAIS GALDS.
  Ielūdzam visus, kas vēlas, gan Мeistarus, gan dalībniekus uz tējas vakaru, kur iepazīsimies tuvāk.

  Darbakārtība 2019. gada 6. jūlijā (sestdiena)
  12.00 - 12.30 ATKLĀŠANA!

  12.30 – 13.30
  ILONA ĶIRSE (Jūrmala)
  Konsultante par ārstniecības augiem, ezotēriķe, numeroloģe.
  Zināšanas par ārstniecības augiem pilnveidotas 12 gadu garumā, apgūstot tās gan dziednieku skolā, gan pie Latvijas korifejiem augu zinībās, gan arī Maskavā fitoterapijas katedrā.
  Klasiskā izglītības sistēmā iegūts bakalaura grāds ekonomikā, kā arī iegūta medicīnas izglītība, šogad absolvējot P.Stradiņa medicīnas koledžu.
  Draudzība ar ārstniecības augiem ilgst jau vairāk kā 12 gadus, kas sākās ar veselīgā priežu čiekuru sīrupa vārīšanu no Baltijas priežu čiekuriem un tālāk jau paplašinājās iedziļināšanās augu valstības noslēpumos.
  Uzstāšanās tēma: “Fitoterapija respirācijas atjaunošanā un renovācijā.
  Augu būtība un gars.”
  Trešā daļa no pasaules iedzīvotājiem katru gadu saskaras ar elpošanas orgānu saslimšanām jeb saaukstēšanos. Šajos procesos ļoti labi palīdz fitoterapijas pielietošana, kas tika apstiprināta arī pētījumā par fitoterapijas pielietošanu akūtu respiratoru vīrusa saslimšanu gadījumos.
  Auga būtība ir daudz dziļāka nekā tikai fiziskais līmenis un tā spēks ir individuālā pieejā. Ievērojot auga īpatnības un visaptverošo pieeju indivīda organismam.

  ILZE VAINOVSKA (LIEPĀJA)
  Māksliniece praktiķe, pagāns pēc pārliecības. Strādāju ar dzīvu, proti, neapstrādātu dzintaru, valkāšanai iesienot to mezglos. Tādejādi dzintars kalpo kā amulets ar visu dabas doto spēku un netraumētu bioenerģētisko lauku, ko pastiprina mezglu maģija. Izveidots zīmols Ilze Vainovska, māksliniece praktiķe, pagāns pēc pārliecības. Strādāju ar dzīvu, proti, neapstrādātu dzintaru, valkāšanai iesienot to mezglos. Tad dzintars kalpo kā amulets ar visu dabas doto spēku, netraumētu bioenerģētisko lauku, ko pastiprina mezglu maģija. Izveidots zīmols ”Noķerts Liepājā”, jo Liepājā dzintaru mēs ķeram tieši jūrā. Plašāk var uzzināt mājaslapā www.capturedinliepaja.com, kur bloga sadaļā ir arī mani dzintara un mezglu iedvesmoti stāsti.
  Uzstāšanās tēma: “Ievads mezglu siešanā. Amuleti un šambalas”
  Dabā mezglu nav, tos sien tikai cilvēks, tāpat kā tikai cilvēks darina sev amuletus un veido attiecības ar mistisko. Mezglu siešana izsenis ir bijis viens no maģijas, informācijas kodēšanas veidiem, kas ļauj ikdienā radīt labvēlīgu enerģētisko lauku, kā arī skaisti izskatās un ir praktiski ērti pielietojami. Zinot mezglu siešanas pamatus, ko esmu gatava ierādīt, var apgūt arvien sarežģītākus mezglus, kas var kalpot paši par sevi vai kā rotaslietu sastāvdaļa. Pastāstīšu par mezglu veidošanos, to simbolisko nozīmi, sasiesim dažus no pamata amuletiem, piemēram, veiksmes mezglu, ko sauc arī par ugunskrusta mezglu.
  Dzintara un mezglu meditācija nav plaši izplatīta, bet ir dvēseles, kas tam atsaucas. Būšu priecīga ierādīt, lai vēl kāds atrod nodarbi, kas piemērota tieši viņam.

  13.30 – 13.40 – Pārtraukums.

  13.40 – 14.40
  TATJANA BERGMANE (RĪGA)
  Taraloģe, runoloģe, Taro kursu pasniedzēja Starptautiskajā Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijā, informatīvais direktors projektiem:
  "Latvijas rinķa dejas" un "Zelta zirgs".
  Savu ezoterisko izglītību esmu apguvusi (Meistara pakāpe) un turpinu mācīties Starptautiskajā Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijā pie vadītājas (Helgas Eglītes) un Meistariem, kuri šeit uzstājas (Irina Šatohina Таro skolas «Ēdelveiss» vadītāja, Аndrejs Žandrs u.c.)
  Uzstāšanās tēma: "Taro sistēma kā izpētes pamats".
  Mana uzstāšanās palīdzēs katram klausītājam saprast Taro sistēmas struktūru, kas saistīta ar tādām zinātnēm kā: Sefirota ciltskoku, astroloģiju un numeroloģiju, un kā par pamatu kalpo Теtragramatona sistēma (Dieva vārdā četri burti).
  Un kopumā kļūs skaidrs kā darbojas katras stihijas enerģija, par ko stāsta katra arkāna tēls un kā to traktēt. Tas būs ieskats taro kāršu sistēmā.

  ANITA LASMANE (RĪGA)
  Praktizējoša ezotēriķe - piedalījusies četrus gadus "Zināšanu gadatirgū", publicējusies žurnālā "Mistērija", autors kārtīm
  "Ziedu orākuls", piedalījusies "Ekstrasensu cīņas" - 19 sezona, Krievijā,
  19 gadu darba pieredze, turpina kādreiz iesākto Dzimtas misiju palīdzēt cilvēkiem.
  Uzstāšanās tēma: “Enerğētiskā telpu attīrīšana un mājas gariņš”.
  Telpas enerğētiskā attīrīşana,kāpēc tā ir būtiska un nozīmīga. Mājas gariņ-to loma mūsu ikdienā; Garu loma mūsu dzīvē vispār.

  14.40 – 14.50 – Pārtraukums

  14.50 – 15.50
  IRINA ŠATOHINA (MINSKA)
  Kabalistiskās Taro pareģošanas skolas “Ēdelveiss” vadītāja,
  Тaro Lielmeistare, praktizējoša numeroloģe, starptautisko ezotērisko festivālu dalībniece, (Minska, Sanktpēterburga, Rīga), mācību semināru pasniedzēja: Мinskā (Baltkrievija), Sanktpēterburgā (Krievija), Rīgā (Latvija), Varšavā (Polija).
  https://vk.com/id183951259
  https://vk.com/club62366083
  Uzstāšanās tēma: "Visas lietas var iztēloties kā skaitļus". Slavenā grieķu zinātnieka, filozofa, matemātiķa un mistiķa Pitagora atziņa: "Visas lietas
  var iztēloties, kā skaitļus", stāsta par to, ka skaitļi ir savienoti kodu sistēmā, kurā ir šifrētas zināšanas par visu esošo Visumā.
  Piedzimstot, katrs cilvēks iegūst savu personīgo kodu, kurš pavada viņu visas dzīves garumā. Tā ir dzimšanas diena (diena, mēnesis, gads), kas vienmēr paliek nemainīga. Kādu noslēpumu glabā mūsu dzimšanas gads? Ir daudz uzskatu un sistēmu, kuras izskaidro dzimšanas dienu. Mana meistarklase, tā ir vēl viena atslēga, lai atšifrētu to, ka visi notikumi visumā ir savstarpēji saistīti ar nodomu un, ka cilvēks ir "LIELĀS SPĒLES" sastāvdaļa.

  15.50 – 16.00 – Kopīga fotografēšanās.
  16.00 – 17.00 – Pārtraukums. Pusdienas.


  17.00 - 18.00
  HELGA EGLĪTE (RĪGA)
  Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas vadītāja, Taro Lielmeistare, ezotēriķe, mags, astrologs, dziednieks, praktiķis, projektu: Starptautiskā Ezoteriskā darbnīca "Dzintara Latvija", "Zelta Zirgs", "Pasaules riņķa dejas Latvijā" organizatore. Starptautisko ezotērisko festivālu dalībniece Rīgā (Latvija), Maskavā (Krievija), mācību semināru vadītāja Rīgā (Latvija), Sanktpēterburgā (Krievija). Stāžs ezotērikā 21 gads.
  Uzstāšanās tēma: "Augu un dabas maģija. Zaļā Maģija praksē. Personīgā talismana izveidošana. Malahima alfabēta praktiskā pielietošana".
  Zaļo maģiju plaši pielieto pagāni, druīdi, vikāņi (Wicca-neopagāniskā ticība). Es pastāstīšu par Latvijas augu maģiju, dabas elementiem, kurus var izmantot maģijā, un kā vienkārši izmantot šīs lietas savā ikdienas dzīvē, lai attīrītu un dziedinātu, aizsargātu, palīdzētu sasniegt noteiktu mērķi. Meistarklasē jūs varēsiet izveidot paši savu talismanu, izmantojot zaļās dabas maģiju (sastāvdaļas un to daudzumu priekšā pateiks mazo taro arkānu kārtis), un uzlādēsiet to ar Malahima alfabēta zīmju palīdzību (kas saistīts ar taro kāršu vecākajiem arkāniem).
  18.00 – 18.10 – Pārtraukums.
  18.10 – 19.10
  MARGO (RĪGA)
  Rūnu skolas vadītāja, rūnu meistare, taraloģe, dziedniedze, mags.
  Uzstāšanās tēma: "Rūnas kā Visuma spēles instruments. Visuma spēles atspulgs rūnu instrumentos - uguns, ūdens, gaiss, zeme un laiks".

  19.10 – 19.20 – Pārtraukums

  19.20 - 20.50
  OLGA TARIKA (MINSKA)
  OŠEHA ENIN DEGER (tulkojumā - Māte Zvaigzne - Lāča zvaigznājs). Meistare, šamane, dzimusi Baltkrievijā. Iesvētīta debesu šamane (līdzība ar mongoļu - burjatu šamanismu). Šamane otrajā paaudzē, darbojas gan ar augšējo, vidējo un zemāko šamaņu pasauli. Šamaņu un slāvu vingrinājumu meistare enerģētikas jomā. Enerģētiska palīdzība dzimtai " Dzimtas aka". Pārzina dažādas pareģošanas mākslas (un pasniedz tās). Skraings - pareģošana ar maģiskās kristāla bumbas un spoguļu palīdzību. Piromantija - pareģošana ar uguns palīdzību. Biolokācija - pareģošana ar svārstiņa palīdzību, " 9 Mēneši un 9 Saules" - šamaņu "etniskā" pareģošana. Laiku pa laikam praktizē ķīniešu tējas cermoniju un Fen - Šuj, kā arī apmeklē dažādas spēka vietas. Taro un Orākulu Lielmeistare. Vispusīgā ezotēriskā attīstības centra MAGIC UNIVERSUM projektu vadītāja. Skrainga skolas, Taro un Orākulu skolas , Rūnu skolas vadītāja un dibinātāja (Northumbria Futark). Pareģošanas skolas vadītāja, kurā apmāca pareģošanu ar spēļu kāršu palīdzību - šī māksla ir pārmantota no vecmāmiņas.
  Uzstāšanās tēma: "Augšējās pasaules šamaņu rituāls"
  "Varavīksne - debesu čūskas aicinājums un svētība" - Indiāņu Gara - Skolotāja dāvana šamanei Ešeha Enin Deger. Šis šamaņu rituāls ir universāls, no enerģijas viedokļa, jo ČŪSKA - VARAVĪKSNE ir mūsu pasaules sākotnējais Gars - Demiurgs, jeb Radītāja Dieva iemiesojums - mūsu pasaules absolūts. Čūska - Varavīksne nes tīras un pirmatnīgas enerģijas vienlaicīgi, tai pat laikā tās sadala mūs personiskajā telpā, lai koriģētu tās vai citas dzīves jomas, jo tai piemīt Visuma gudrība. Šis spēcīgais rituāls izdziedina, papildina enerģiju un koriģē visu dzīves sfēru enerģiju (pat viszemāko). Veicina slēptu spēju attīstību, var palīdzēt iegūt pareizo redzējumu, lai attīstītu intuīciju.
  21.00 – Rituālais ugunskurs (atjaunosim un papildināsim savu enerģiju ar pagānu svētku rituālo ugunskuru, katrs varēs nosūtīt savu lūgumu caur uguns enerģijas kanālu. Visi kopā pateiksimies Gariem).

  2019. gada 7. jūlijā (svētdiena)

  12.00 – 13.00
  VALĒRIJS BABAEVS (RĪGA)
  Baltijas Astroloģijas skolas direktors, astroloģijas Grand-doktors, tautas medicīnas profesors, “Baltijas Templiešu ordeņa” Grand-priors, Dzīvās Ētikas (Agni Jogas) pasniedzējs. Starptautiskās PSY-akadēmijas (PSY-ACADEMY) goda loceklis.
  Uzstāšanās tēma: "Vertikālā astroloģija - zvaigžnotās debesis ietekme uz cilvēka organismu"

  GUNA KĀRKLIŅA (RĪGA)
  Sertificēta astroloģe, žurnāla „Praktiskā Astroloģija” galvenā redaktore, grāmatas „Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi” autore. Ikdienā konsultē cilvēkus savā privātpraksē. Strādā rietumu – Velova vienādo māju sistēmā. Sniedz arī konsultācijas par kristālu/minerālu izvēli.
  Izglītība mineraloģijā: Rīgas Tehniskās universitātes kurss „Mineraloģija”, „Dimantu būtība” un „Minerālu īpašības” kurss uzņēmumā „Prana” (pasniedzējs Valērijs Serkovs – izglītību ieguvis Amerikas Gemoloģijas institūta Maskavas filiālē), „Kristāli un minerāli” astroloģijas kursa ietvaros „Horoskopu pasaules” skolā.
  Uzstāšanās tēma: „Kristāli/minerāli, to īpašības un izmantošana ikdienā.”
  Lekcijas saturs:
  Kristālu un minerālu izcelsme un enerģijas.
  Kristālu un minerālu izvēle atbilstoši individuālajai astroloģiskajai kartei un dzīves situācijām.
  Kā tos pareizi izvēlēties, kā kopt, glabāt un kā atpazīt viltojumus.

  13.00 – 13.10 – Pārtraukums.

  13.10 – 14.10
  LARISA KUZŅECOVA - FETISOVA (KRASNOGORSKA)
  Kopš 1990. gadu beigām strādā ar dažādām prognozēšanas sistēmām: taro, rūnas, astroloģija, dažādi orākuli. Izstrādājusi orģinālas meistarklases vairāk nekā 15 Taro kāršu un Orākulu kolekcijai (arī Lenorman kloniem). Pastāvīgi vada kursus: "Rūnu mantika un maģija", "Gada rats", "Jauna Mēness rats". No 2012.g. Taro kluba biedrs. Zīlēšanas gada tirgu un Maskavas pareģošanas mākslas festivāla organizatore (2010.g. - 2016.g.), festivāla dalībniece un referants Sanktpēterburgā, Rīgā, Telavivā, Samārā. Autore grāmatām:
  " Viskonti Taro"( 2011.g.), instrukcija kāršu kavām "Violetie un ķiršu mijkrēšļi"(2013.g.), rakstu sērija izdevumiem "Orākula padomi" un
  " Horoskopi un pareģojumi". Tulkojusi grāmatas un instrukcijas tādām taro kāršu kavām kā "Iluminātu taro", "Apokalipses taro", "Dievišķā mantojuma taro" un daudzām citām.
  Uzstāšanās tēma: " Raganu mēness vai 13 mēnešu gads".
  Meistarklasē es stāstīšu par to kas ir mēness maģija, un kā to var izmantot gan tīrā veidā, gan kombinācijā ar citām maģiskām praksēm. Kā arī iepazīstināšu ar īpašajiem mēness gadiem - 13 pilnmēnešu gads un 13 jaunu mēnešu gads. Kā var izmantot šos izraudzītos mēnešus savā labā. Kādi rituāli piemēroti darbam šādos periodos un kā pastiprināt šo Mēness maģiju. Meistarklasē es parādīšu meditāciju "Mēness nakts spēks", kas palīdzēs jums smelties Zemes, Mēness un Saules enerģiju, gūstot to, kas nepieciešams tieši jums.

  ALLA KISEĻOVA (SANKT-PETERBURGA)
  Māksliniece un mags. Taro Skolas “Ēdelveiss” Meistare. Zīmēju Taro kārtis, rūnas, Ogamu.
  Zīmējot kārti atklājas tās dziļākā jēga un notiek pieslēgšanās iekšējam informācijas kanālam. Grāmatu “Neparastais Taro (Atspulgu Taro)”, “Uzmanīgi: dievi”, “Ogama kāpnes” autore.
  Uzstāšanās tēma: "Druīdu rūnu alfabēta Ogama maģiskā prakse".
  Мeistarklase atklās Ogama rūnu praktiskās lietošanas tēmu. Ogams - maģiskais druīdu alfabēts, kas saistīts ar absolūti unikālām enerģijām, kas piepildītas ar gaisu. Ogamā pārsteidzoši ir savienota loģika un iztēle, sistēma un brīvība. Tas ir ideāls iekšējai izaugsmei, kā arī, to var izmantot mantiskajās praksēs. Es runāšu par personīgo pieredzi ar dažiem cilvēkiem un ko tie ir guvuši izmantojot Ogama rūnas. Tāpat arī vadīšu uzskatāmu praksi - meditāciju, kuras laikā visi dalībnieki varēs sajust vienas Ogama rūnas enerģijas ietekmi uz sevi.

  14.10 – 14.20 – Pārtraukums.

  14.20 – 15.20
  ANUKI (RĪGA)
  Psiholoģe, taroloģe, saita taro.lv radītāja un iedvesmotāja.
  Kāršu kavas “Āboliņa Taro” autore un māksliniece. Viena no vadītājām Rīgas Taro studijas ikmēneša tikšanās reizēs un lekcijās.
  SAKIANA (RĪGA)
  Psiholoģe, taroloģe, saita taro.lv radītāja un iedvesmotāja.
  Populārās Taro kavas “78 durvis” autore portālā Taro.lv. Viena no vadītājām Rīgas Taro studijas ikmēneša tikšanās reizēs un lekcijās.
  https://www.facebook.com/Tarolv-347023135388857/
  Uzstāšanās tēma: " Pareģošanas psiholoģiskie aspekti".

  GALINA PANCA (RĪGA)
  Žurnāliste. Sieviešu žurnāla “Lilit” psiholoģijas nodaļas redaktore. Portāla “Happy Nation” projekta autore un redaktore. Centra “Arkādija” vadītāja.
  Uzstāšanās tēma: "Augstākais" un "zemākais" taro kāršu vērtējumā. Kā "sīks" klājums spēj izmainīt likteni un piepildīt vēlēšanos".
  15.20 – 16.30 – Pārtraukums. Pusdienas.
  16.30 – 17.30

  VIKTORIJA DIVINERA (RĪGA)
  Taraloģe, taro kāršu pasniedzēja, sertificēts "Life - Kouč". Izglītības centra Supernova Studio dibinātāja, sieviešu kluba "Viktorija" vadītāja. Maģisko smaržu "AromaDiva" radītāja, taro un ēterisko eļļu sinerģija. "Talisman by Divinera" autore un koordinatore, (tēli balstīti uz taro kārtīm).
  Uzstāšanās tēma: "Enerģijas stiprināšana un aizsardzība. Dabas spēks".
  Atklātajā lekcijā runāsim par spēku un iespējām, ko sniedz mums daba. Kā darbojas katra no 4 stihijām, un kādās dzīves jomās tās mums var palīdzēt. Stihiju saistība ar Taro kārtīm un ēteriskajām eļļām. Efektīvi rituāli personiskās enerģijas stiprināšanai un telpas attīrīšanai.

  HILARIONA (RĪGA)
  Taro pasaulē darbojos kā Hilariona.
  Taro kārtīm pievērsos pirms aptuveni desmit gadiem. Esmu mācījusies pie dažādiem Taro skolotājiem, tai skaitā pabeigusi kursus pie Olgas Stepanovas. Pārējā laikā mācījos un turpinu mācīties no reālās prakses, konsultējot klientus un pasniedzot privātos Taro teorijas un prakses kursus.
  Tā kā man patīk atraktīva un praktiska pieeja mācību procesam, tad ik pa laikam radu dažādus taro projektus, kas palīdz paplašinat zināšanas par taro kārtīm, kā arī ļauj iepazīt jaunus taro kolēģus un darboties taro grupās.
  Uzstāšanās tēma: “Taro kā dzīvesveids” (latviski)

  17.30 – 17.40 – Pārtraukums.

  17.40 – 18.40
  ASTA SVIRKIENE (VIĻŅA)
  Ezotērisko zinātņu doktore, hiroloģe, sabiedriskā nodibinājuma “Divas Pasaules” direktore.
  Uzstāšanās tēma: "Interpretācija - pareģošanas māksla. Sistēmas, metodes, prakses".
  18.40 – 19.00 – Noslēgums

  Sīkāk par Meistariem un tēmām:
  www.esotericworkshop.eu
  Iespējamas izmaiņas grafikā līdz 5. jūlijam.
  Gaidīsim Jūs!!!

  Cenas:
  JŪNIJS
  2 dienas Darbnīcā (6. un 7. jūlījā) - 135 еiro
  Pirmā diena Darbnīcā (6. jūlījā) - 75 еiro
  Otrā diena Darbnīcā (7. jūlījā) - 65 еiro

  JŪLĪJS
  2 dienas Darbnīcā (6. un 7. jūlījā) - 145 еiro
  Pirmā diena darbnīcā (6. jūlījā) - 85 еiro
  Otrā diena Darbnīcā (7. jūlījā) - 75 еiro
  Viena meistarklases cena– 15 еiro

  Vietu skaits ir ierobežots!
  Biļetes būs iespējams iegādāties Starptautiskajā Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijā vai arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  Biļetes varēsiet saņemt 6. un 7. jūlījā (pēc jūsu pieteiktā vārda un uzvārda).
  Informācija, un jautājumi pa tel. nr.:
  Organizators +371 29518980
  Administrators +371 23306480
  www.esotericworkshop.eu
  aditi-geja@inbox.lv
  Links uz lapu