• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs

  Citrīns  3,00 EUR

  Ir pieejama

  Citrīns.
  Krāsa no zeltaini dzeltenas līdz karsēta piena krāsai, dabisks kristāls, gludi noslīpēts.
  Akmeņu izmērs: 2,5 - 3,5 cm. Cena par vienu akmeni.

  Citrīna maģiskās īpašības:
  Maģijā Citrīns ir zināms sen.
  Senā Romā rotas ar Citrīnu nēsāja izcili cienāmie cilvēki – oratori un filozofi.
  Citās valstīs ilgu laiku šis akmens skaitījās par krāpšanas iemiesojumu, melu akmeni. Tas tādēļ, ka viņu bieži nēsāja cilvēki, kuri nopelnīja sev iztiku ar krāpšanu, mānīšanu un zādzību.
  Mūsdienu māgijas praksē uzskata, ka šim akmenim ir divas dabas, tas nozīmē, ka viņš ar vienādu veiksmi var kalpot, kā cienīgiem cilvēkiem, tā arī neliešiem. Akmeņu maģisko īpašību pazinēji apliecina, ka aizsardzība, izdarīta no šī minerāla, ir spējīga aizsargāt savu īpašnieku no negatīvām ietekmēm.
  Citrīns ir rekomendēts cilvēkiem, kuru darbs ir saistīts ar biežiem lietiskiem komandējumiem un cilvēkiem, kuru darbība ir saistīta ar publiskiem priekšnesumiem.
  Citrīns atbalsta arī tos, kas izgatavo aizsargus, kuri, kā bija pieņemts domāt, aizsargāja savu saimnieku no skorpionu un indīgu čūsku kodienēm.
  Citrīns palīdz zīlēšanai.
  Šis brīnumakmens ir viens no tiem retajiem, kuri attīra paši sevi!Tas transformē nevēlamo visos līmeņos,mudinot palūkoties uz norisēm no radošā skatpunkta un pieņemt lēmumus, kas vairo dzīvesprieku, veiksmi un pārticību. Šo īpašību dēļ Citrīns strauji dziedē arī fiziskās kaites – dzīvesprieks ir labākais ārsts!

  Ar šo preci bieži pērk

   
  Gems
  21,35 EUR