• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs

  Izglītība: Taro skola

  Taro skola, apmācības programma

  Simboliskums un katras Taro kārts nozīme, Taro kāršu izlikšana. Taro mifoloģija un filozofija, iedziļināšanās Taro kāršu informācijā ar psiholoģisko spēļu palīdzību. Astroloģija. Numeroloģija. Litoezoterika, akmeņu nozīme (sastāvs, īpašības, saikne starp akmeni un cilvēku u.c.) Kabbala.
  Mācības ilgst 2 gadi.

  Beigās eksāmens - Taro Meistara iesvētīšana 3. pakapienā.

  Taro kursi

  Vecie Arkāni un Jaunie Arkāni Taro kārtīs, nodarbību laikā iepazīst katras kārts nozīmi trīs līmeņos: ezotēriskais, simboliskais, materiālais. Katru kārti izskata taisnā un apgrieztā veidā. Darbs ar svārstu, bioenerģētiskas pamatzināšanas, ko izmanto katrai kārtij. Meditācija ar kārtīm. Taro kāršu numeroloģija. Praktiskas nodarbības, kāršu izlikšanā, kur tiks parādīta sintēze starp Taroloģiju un Astroloģiju. No vienkāršiem izlikumiem līdz sarežģītiem. (horoskops, solaris, lunaris, sinastrija). Rituāli ar četram stihijām un Taro, maģija Taro. Strādāju ar meister-klasi, ar tiem, kas jau ir iepazinušies ar Taro , kā arī individuālas nodarbības.
  Mācības ilgst 12 men.

  Pie mums ir iespēja pierakstīties uz privātu pieņemšanu:
  Psiholoģiska palīdzība, jebkuras nesaprotamas situācijas izskaidrošanā, auras un veselības, savstarpējās attiecības, nākotnes prognoze. Diagnostika, enerģetiskā palīdzība, tīrīšana, maģiskas sveces un aizbildņu izgatavošana.
  Taroloģe (kārtis Taro) un astroloģe - Olga Stepanova.

  Kontaktinformācija
  Tel. 29518980
  www.aditi-geja.lv