• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs

  Altāra statuete "Keridvens pie Iedvesmas katla"  75,00 EUR

  Ir pieejama

  Altāra statuete "Keridvens pie Iedvesmas katla".
  Izgatavota no polirezīna ar bronzas pārklājumu.
  Svars 1300 grami.
  Augstums 17 cm.
  Piegādātājs: Nemesis Now (Anglija).

  Viduslaiku velsiešu leģenda stāsta par vareno burvi Keridvenu. Viņai piedzima dēls, kurš izrādījās neglīts, un Keridvena nolēma to kompensēt, dāvājot dēlam gudrību. Lai to izdarītu, viņa savā Katlā sāka brūvēt burvju dziru. Keridvena uzticēja savam otrajam dēlam Gvionam Baham uzraudzīt katlu; dziru vajadzēja maisīt veselu gadu. Reiz Gvions apdedzināja pirkstu ar karstu pilienu un iebāza to mutē, un tā saņēma Lielās Gudrības dāvanu.
  Altāra figūriņa attēlo Keridvenu pie katla burvju dziras radīšanas brīdī. Mūsdienu raganām un vikāņiem Keridvena ir vērtīgu seno zināšanu un iedvesmas no augšas ("awen") simbols, kas var iedzīvināt un dot spēku jebkurai praksei un sniegt magam pārliecību par jebkuru darbību.
  Spējīga pārvērsties par dzīvniekiem, prasmīga dziru pagatavošanā un dievišķās iedvesmas avota glabātāja, Keridvena ir to aizbildne, kas studē augu maģiju, buramvārdu virknēšanas mākslu un darbu ar totēmiem, kā arī ikvienu, kas meklē iedvesmu un jaunas idejas saviem mākslas darbiem vai amatam.

  Ar šo preci bieži pērk

   
   
  Zīmogs "Wicca"
  20,00 EUR