• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs

  Dabīgais Ahāts  1,00 EUR

  Ir pieejama

  Dabīgais ahāts.
  Ļoti daudzveidīgs pēc krāsas: balts, pelēks, zilgans, dūmakaini-brūns, dzelteni-oranžs, sārts; necaurspīdīgs vai puscaurspīdīgs, dabisks akmens, gludi noslīpēts.
  Akmeņu izmērs: 2,5 - 3,5 cm. Cena par vienu akmeni.

  Ahāta maģiskās īpašības:
  Uzskata, ka Ahāts palīdz mīļētājiem saglabāt uzticību viens otram. Brīžos, kad viņiem priekšā bija šķiršanās, viņi samainījās ar gredzeniem, kuros bija Ahāta vietnes. Ahātam tika piedēvētas īpašības uzlabot redzi tā īpašniekam, padarīt to par izteiksmīgāku oratoru, kļūt tālredzīgākam, pat gaišredzīgākam.
  Talismana veidā Ahāts palīdz aizsargāt pret krāpšanu, palīdz noteikt nelabvēli, brīdina par tuvojošājām nepatikšanām. Akmenis noskaņo savu īpašnieku uz jaunās pasaules uztveršanas vilni, padara to gaišredzīgu un gaišdzirdīgu. Bet tiem, kas vēlas sasniegt netracionālas īpašības, ir jāatceras, ka sasniegt tās ar Ahāta palīdzību viņi varēs tikai ar nosacījumu, ka iemācīsies saprast akmeņu „valodu”. Izpētīt minerāla valodu (ne tikai Ahāta, bet jebkura cita) var, ja katru dienu pa 15 minūtēm koncentrēt savu uzmanību akmenim, kad kontakts tiks nodibināts (skatoties uz akmeni radīsies precīzas ainas, piemērām upe, koks, ēna un tt.) var sākt strādāt ar Ahātu, attīstot ekstrasensorās spējas.

  Ar šo preci bieži pērk

  Gems
  22,00 EUR